Scientific Learning

Program vytvořený týmem neurovědců umožňuje mnohonásobně rychlejší učení angličtiny. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé studenty. 

Miliony studentů po celém světě dosahují výsledků v učení angličtiny díky výjimečnému programu hodnoceném jako špička ve výuce angličtiny - jde v podstatě o trénink mozku, který se soustředí nejprve na vytvoření základních struktur, které mozek potřebuje k tomu, aby angličtinu dokázal lépe vnímat. Pak jde učení snadněji a hlavně rychleji.

Trénujete kdykoliv a kdekoliv

Pracujete 3-5x týdně. Stanovíte si délku lekce od 30 do 90 minut. Program je 100% adaptivní, což znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje vám. Cokoliv vám jde, projdete rychle, a čas efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte, jak moc se posouváte. Vám je program k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítač nebo iPad.

 

 

 

 

 

 

 

1. Příprava mozku

Cvičení podobná počítačové hře Vám pomohou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek v mozku) - to Vám umožní angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět, dokonaleji vyslovovat a učit se mnohem rychleji. 

Fast ForWord

 

 

 

 

 

 

 

2. Intenzivní trénink

Trénujete slovní zásobu i gramatiku současně. Není prostor pro překládání a nudné učení gramatických pravidel. Angličtina se Vám dostává doslova pod kůži.

Fast ForWord 

 

 

 

 

 

 

 

3. Průvodce čtením

Každý článek Vám přečte rodilý mluvčí. Klikněte na slovo a ono se vysloví. Nahráváte se a program Vám opravuje výslovnost. Testem zjistíte své porozumění. Velká knihovna textů vhodná od prvňáčků po vysokošloláky.

Reading Assistant

Se SciLearn jsem pracovala od prosince 2015. Za necelý rok pozoruji zlepšení v angličtině, rozšíření slovní zásoby a také si jsem mnohem jistější ve stavbě vět. Osobně mě nejvíce bavila část se čtením, kde jsem si procvičovala výslovnost, ale také se dozvěděla spoustu informací, které se mi určitě budou v budoucnu hodit, a to nejen v angličtině. I když se mi ne vždy dařilo, dává to velkou motivaci snažit se a posouvat se dál. Jsem velmi vděčná paní Samlíkové za individuální přístup a ochotu. :-)

Simona Kletečková, 17 let, studentka, Pelhřimov

Jak to funguje?

Podpora 

Na základě Vašich znalostí anglického jazyka Vám přiřadím vhodný modul. Kdykoliv Vám něco nepůjde nebo budete mít otázku, můžete mě kontaktovat, jsem Vaše osobní podpora!

Čas práce

Máte možnost si zvolit délku lekce 30 - 90 minut denně. Čím častěji a déle pracujete, tím se více naučíte.

Příprava mozku na angličtinu

Nejprve budete pracovat v modulu, který Vám připraví mozek na správné vnímání anglických foném. Převedeno do řeči počítačů - Váš mozek si nahraje potřebný upgrade, aby Vám angličtina rychleji šla.

Výkazy Vaší práce mailem

Každý týden dostanete soubor reportů s informacemi o tom, jak se Vám daří. Zjistíte, jak postupujete modulem, kolik máte hotového, atd.

Technické požadavky

K práci budete potřebovat počítač, iPad nebo Chromebook připojený k internetu. Nezapomeňte na kvalitní sluchátka s mikrofonem (ten budete potřebovat až později v modulech Reading Assistant).

Připravte se ke startu

Teď zbývá jen Vaše rozhodnutí - JDU DO TOHO a budu pracovat pravidelně. První přestávku si udělám nejdříve za 3 měsíce, protože to je zhruba doba, kterou můj mozek potřebuje, aby si úvodní trénink "sedl" a dostavily se první znatelné výsledky.

Fast ForWord

Ideální nástroj rané intervence již u žáků základních škol. Vytváří základy pro další učení  u všech dětí včetně těch, které mají potíže s učením. S programem mohou začít i předškoláci, pokud už znají alespoň částečně abecedu. U dětí, které již umí číst, se také doporučuje kombinace s programem Reading Assistant.

 

Studenti středních škol využívají moduly Fast ForWord i k přípravě na maturitu v angličtině a přijímací zkoušky na anglické univerzity.

Dospělí a senioři

Mnoho dospělých má těžkosti se čtením, verbálním projevem nebo schopností naslouchat během každodenního života. Fast ForWord je ideálním intervenčním programem pro ty, kteří chtějí tyto dovednosti vylepšit a rozvinout či zdokonalit svou angličtinu. Kromě pokroků v angličtině můžete očekávat i zrychlení myšlení, zlepšení paměti, soustředění, porozumění a plynulosti čtení.

Pro osoby starší 65 let je využívání tohoto programu důležité i z hlediska obnovení upadajících kognitivních dovedností mozku spojené s věkem. Zpočátku se objeví zapomnětlivost a těžkosti s pochopením nových konceptů. Demence je dnes jedním z nejrychleji se rozrůstajících zdravotních problémů u starší populace. Ve stáří je důležité zůstat fit nejen fyzicky, ale i mentálně. Stejně tak jako je potřeba zajistit denní dávku fyzické aktivity, je nutné do denního režimu zařadit i aktivity, které procvičují mozek, aby jeho funkce neoslabovaly.

 

Je dokázáno, že jednou z nejefektivnějších aktivit odvracejících kognitivní úpadek mozku je učení se nové řeči! Nedávný výzkum z Polska ukázal, že trénink pomocí programu Fast ForWord (v angličtině) dosáhl u seniorů ve věku mezi 65 a 75 let ke zlepšení v mnoha kognitivních oblastech, zejména prokázal zlepšení rychlosti myšlení, paměti a pozornosti. Lidé zapojení do této studie pracovali s programem Fast ForWord 50 minut 5 krát týdně po 8 týdnů. Zachování přínosů tréninku bylo ověřeno i po 18 měsících. Zkuste to i vy - zlepšíte si fungování mozku i angličtinu!

Jak to funguje?

>> každý modul má 6-7 cvičení, 

>> každé cvičení má 10-12 úrovní 

>> každý postupuje svým tempem

Všechna cvičení se adaptují s každým kliknutím myši úrovni studenta, takže nedochází k tomu, aby student musel zdlouhavě procházet pro něj snadným cvičením nebo naopak, že by program nabízel cvičení, která jsou příliš pokročilá pro schopnosti studenta. Zvládnutí jednoho modulu může trvat pár týdnů nebo i měsíců - vše záleží na tom, kolik času denně cvičením strávíte a jak vám to půjde.

© 2017      www.samlikova.cz     samlikova.j@gmail.com     

Spřízněné weby:

www.tozvladnete.cz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now